Producenci

UNS L-ARGININE PURE 200g

Dostępność: brak towaru

Opis

L- ARGININE od UNS to suplement diety który  nie zawiera żadnych substancji dodatkowych (produkt 100% PURE). Produkt polecany jest do codziennego stosowania osobom trenujących rekreacyjnie i wyczynowo wszystkie dyscypliny sportu.
To wyłącznie czysty surowiec (bez dodatków smakowych), który charakteryzuje się swoistym smakiem i zapachem.

Arginina to organiczny związek chemiczny z grupy aminokwasów kodowanych przez  DNA. W organizmie uczestniczy w przemianach azotowych: przenoszeniu azotu w mocznikowym cyklu Krebsa oraz w syntezie kreatyniny. Charakteryzuje się bardzo szerokim oddziaływaniem na ludzki organizm, co znajduje swoje odzwierciedlenie w zastosowaniu.

L-arginina może być stosowana do wspomagania aktywności fizycznej uprawianej zarówno w sposób zawodowy (mowa tu o kulturystyce i dyscyplinach wytrzymałościowo-siłowych), jak i amatorsko - rekreacyjny.

Stosowanie:

1 miarka (5g) raz dziennie, wymieszać z wodą lub sokiem.

Składniki aktywne Ilość w porcji dziennej
L- arginina 5 g

UWAGA : OPISY ORAZ SZATA GRAFICZNA PRODUKTÓW MOGĄ RÓŻNIĆ SIĘ OD AKTUALNEGO WYGLĄDU Z POWODU CORAZ CZĘSTSZYCH ZMIAN WZORÓW PRZEZ PRODUCENTÓW . PODSTAWA ZAKUPU JEST NAZWA PRODUKTU ( WIDOCZNA POD ZDJĘCIEM ) W RAZIE WĄTPLIWOŚCI PROSIMY O KONTAKT PRZED ZAKUPEM.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl